Kniha Nachádza sa tu 1 produkt.

Zobraziť 1 - 1 z 1 položky
  • Kniha o stretntutí s pakoňom, o obkľúčení levmi, či byvolmi, aj o úteku pred slonom. Zábavné aj dobrodružné situácie z ciest po Botswane, doplnené krásnymi fotografiami. Príjemné  čitanie pre dospelých aj pre deti.  Spoznajte Botswanu z pohľadu fotografa, cestovateľa a tak trochu aj dobrodruha. Preneste sa na chvíľu do Afriky aj Vy a nechajte sa unášať...

    18,60 €
    Skladom
  • Expedícia Botswana


    Mala to byť bežná cesta za poznávaním. S vyhliadkovými jazdami za exotickými zvieratami, ich sledovanie z bezpečnej vzdialenosti atď. V podstate taká, aktívnejšie strávená, dovolenka. No... nebola. Ako to už býva, niečo celkom nevyšlo, niečo sa nepodarilo a niekedy to bolo aj úplne inak. Ale mnoho vecí zase vyšlo výborne a občas dokonca lepšie, ako sme mali naplánované.

    Začítajte sa do knihy. Vydajte sa spolu so mnou po botswanských cestách a prežite zážitky, opísané v príbehoch. Preneste sa na chvíľu do Afriky aj Vy. Zažite Botswanu z pohľadu fotografa, cestovateľa a tak trochu aj dobrodruha a nechajte sa unášať pútavým rozprávaním. Atmosféru Vám pomôžu dokresliť aj krásne autentické fotografie.

Zobraziť 1 - 1 z 1 položky