Kniha Nachádza sa tu 1 produkt.

Zobraziť 1 - 1 z 1 položky
 • Kniha o stretntutí s pakoňom, o obkľúčení levmi, o zovretí byvolím stádom, aj o úteku pred slonom. Zábavné aj dobrodružné situácie z ciest po Botswane, doplnené krásnymi fotografiami. Príjemné  čitanie pre dospelých aj pre deti.  Spoznajte Botswanu z pohľadu fotografa, cestovateľa a tak trochu aj dobrodruha. Preneste sa na chvíľu do Afriky aj Vy a...

  18,60 €
  Skladom
 • Expedícia Botswana


  Mala to byť jednoduchá cesta za poznávaním. S vyhliadkovými jazdami za exotickými zvieratami, ich sledovanie z bezpečnej vzdialenosti atď. V podstate taká, aktívnejšie strávená, dovolenka. No... nebola. Ako to už býva, niečo celkom nevyšlo, niečo sa nepodarilo a niekedy to bolo aj úplne inak. Ale mnoho vecí zase vyšlo výborne a občas dokonca lepšie, ako sme mali naplánované.

  Aké prekvapenia nás čakali v Botswane? Čo všetko sme zažili na safari? Aké prekážky sa nám postavili do cesty a ako sme s nimi bojovali? Toto všetko sa dočítate v knihe, ktorá nedávno vyšla. A aby slová neboli málo, atmosféru príbehov v knihe dokresľujú aj autentické fotografie. Máte tak možnosť vžiť sa do rozpávania a prežívať dobrodružstvá zároveň s nami.

  Začítajte sa do knihy a vydajte sa spolu so mnou po botswanských cestách. Prežite zážitky, opísané v príbehoch. Preneste sa na chvíľu do Afriky aj Vy. Zažite Botswanu z pohľadu cestovateľa, fotografa a tak trochu aj dobrodruha. Nechajte sa unášať pútavým rozprávaním.

  Kniha je vhodným čítaním pre dospelých aj pre deti.

Zobraziť 1 - 1 z 1 položky