Kniha Ako som sa ocitol v Botswane

ISBN-9788097374808

Nový produkt

Kniha o stretntutí s pakoňom, o obkľúčení levmi, o zovretí byvolím stádom, aj o úteku pred slonom. Zábavné aj dobrodružné situácie z ciest po Botswane, doplnené krásnymi fotografiami. Príjemné  čitanie pre dospelých aj pre deti. 

Spoznajte Botswanu z pohľadu fotografa, cestovateľa a tak trochu aj dobrodruha. Preneste sa na chvíľu do Afriky aj Vy a nechajte sa unášať pútavým rozprávaním.

Viac detailov

18,60 € s DPH

Detaily

Mala to byť jednoduchá cesta za poznávaním, s vyhliadkovými jazdami za exotickými zvieratami, ich sledovanie z bezpečnej vzdialenosti... V podstate bezstarostná dovolenka. No... nebola. Ako to už býva, niečo celkom nevyšlo, niečo sa nepodarilo a niekedy to bolo aj úplne inak. Ale mnoho vecí zase vyšlo výborne a občas dokonca lepšie, ako sme mali naplánované.

Prečítajte si zábavné aj napínavé príhody a vcíťte sa na chvílu do príbehu. Zažijete veselé aj napínavé situácie z bezpečia kabíny auta aj nechránení vonku vo voľnej prírode, kde platia zákony džungle, kde prežije ten silnejší (alebo prešibanejší).

Pozrite si pekné fotky a kochajte sa krásou divej botswanskej prírody, ako som ju naživo videl ja. Pozrite si zblízka známe aj menej známe africké zvieratá, pestrofarebné vtáky aj domorodých obyvateľov.

Formát A4, 128 strán, plnofarebná tlač, papier lesklý 150 g, pevná väzba, matné lamino